Fajne rzeczy na eBayu – dekle

Tym wpisem chciałbym rozpocząć cykl fajne busowe rzeczy na eBayu. Na polskim Allegro trudno znaleźć jakieś fajne części i akcesoria pasujące do Volkswagenów Transporter T3, ale na eBayu jest ich znacznie więcej. Jeśli nawet coś na Allegro można znaleźć, i tak na eBayu bywa znacznie tańsze. Nawet w uwzględnieniem drogiego już dolara i kosztów przesyłki.

W dzisiejszym, pierwszym odcinku cyklu, to, za czym sam się oglądam — dekle do kół. Moje dekle nie są już najpiękniejsze, więc trzeba się rozejrzeć za nowymi. No i znalazłem na eBayu…

 • Dekle VW T3
  VW TYPE 1 2 3 4 HUB CAPS BEETLE BUS vanagon GHIA late

  Jedyne $79 za komplet czterech. Koszt przesyłki do Polski — nie podano.

 • Dekle VW T3
  New VW Volkswagen Bug Vanagon Hubcap Set

  Te są tylko po $50. Równie nowe, jak te wyżej. Prosto z Brazylii, żadna tam podróbka z Tajwanu. W USA to może jest wyznacznik jakości, z mojego punktu widzenia niespecjalnie. 😉 Tak, czy siak, do Polski chyba da radę wysłać, o ile dobrze zrozumiałem, miałoby to kosztować ok. 23$. Razem za komplet zapłacimy więc ok. $73, czyli ponad 220 PLN.

 • Chromowane pierścienie do felg
  VW VANAGON WESTFALIA CHROME WHEEL RIM TRIM RINGS 14

  Piękne chromowane pierścienie do felg. Te pierścienie zdobią zewnętrzną część felgi. Jak obejrzysz sobie obrazek na tej aukcji zobaczysz nawet nacięcie w które wchodzi wentyl. Komplet kosztuje $39. Przesyłka do Polski $50. Razem za komplet trzeba będzie zapłacić ok. 250 PLN.

Wszystkie te dekle i pierścienie pasują do felg o średnicy 14 cali, czyli typowych felg do Volkswagena.

Przyznam, że choruję na kupno tych felg i pierścieni. Ktoś ma może ochotę się dorzucić do kosztu przesyłki? 😀

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy!

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>