Tegoroczne plany kempingowych wakacji

Plany tegorocznych kempingowych wakacji już mamy i postanowiłem się z Wami nimi podzielić.

Po pierwsze, w ostatni tydzień lipca będę (sam) z kamperem koło Zgierza na warsztatach z budowy budynków z gliny i słomy. Mogłem sobie tam załatwić nocleg w ośrodku, ale po co, skoro mam kampera? 🙂

Po drugie, od 07.08 ruszamy na ok. 10-11 dni na zwiedzanie południowo-zachodniej części Polski. Najpierw jedziemy na wesele w pobliże Opola, później jedziemy dalej w tym samym kierunku, zahaczymy też o Wrocław na kilka dni i w poniedziałek 16.08 lub we wtorek 17.08 wracamy do domu.

Po trzecie, dwa tygodnie we wrześniu spędzę (najpewniej znów sam) na działce, gdzie będę chciał postawić (choćby w części) mój własny budynek z gliny i słomy.

Łącznie — ponad 4 tygodnie w kamperze. 😉

Może wreszcie będzie okazja skorzystania w pełni z baterii słonecznych, które w ubiegłym sezonie stanowiły dla nas tylko balast. Może wreszcie skorzystam z kupionego tunera telewizyjnego i anteny telewizyjnej? Zobaczymy. 🙂 Lodówka i kuchenka na pewno, jak zwykle, będą eksploatowane intensywnie.

Przed pierwszym wyjazdem muszę tylko złożyć jeszcze te gadżety elektroniczne, o których pisałem 2 tygodnie temu.

Jest jeden komentarz do artykułu “Tegoroczne plany kempingowych wakacji”

  1. Od roku posiadamy kampera na Volkswagenie T3.
    Mieszkamy pod Wrocławiem – zapraszamy.

    Ewa i Krzysztof

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy!

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>